Franz nie zatrzymał Kolejorza


W pierwszych meczach 15. kolejki Ekstraklasy poznański Lech pokonał na wyjeździe Zagłębie Lubin, a w stolicy Polonia odprawiła z kwitkiem swoją bytomską imienniczkę. atoli w obu meczach padło na to samo po jednym golu, to konferencja w Lubinie stało na śmiałość lepszym poziomie.

Trener Lecha: Zadanie wykonane


Po zwycięstwie nad Zagłębiem stoicki zazwyczaj trener Lecha nie krył ogromnej radości. - To mój życiowy pomyślność - oznajmił Jacek Zieliński. Fani Lecha liczą jednak, że instruktor ne spocznie na laurach i wprowadzi swój agregat do Ligi Mistrzów.

"Polska mogła zostawać liderem regionu, ale..."


Kraj nad Wisłą nie wykorzystała okazji, by zostać liderem regionu - napisał w pierwszy dzień tygodnia litewski tygodnik "Veidas", powracając do niedawnych obchodów w Gdańsku 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

"Kaczyński przyjmie zaproszenie na Radę"


podług słów Adama Bielana Jarosław Kaczyński przyjmie zaproszenie Bronisława Komorowskiego do rady Bezpieczeństwa Narodowego i będzie w poniedziałek na spotkaniu w tej sprawie. również Mariusz Błaszczak z PiS mówił w TVN24, że najprawdopodobniej Kaczyński weźmie udział w RBN. - Jestem szczegółowo przekonany, że będzie chciał angażować się w pracach Rady, bo to by było logiczną konsekwencją deklaracji o woli współpracy - mówił zaś w sobotę w Hajnówce p.o. prezydenta Komorowski.

skok w Auschwitz: premia dla dwóch osób


Nagrodę pieniężną od policji za informacje w sprawie skradzionego napisu "Arbeit macht frei" dostaną duet osoby - poinformował rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak.

Z Radomia do Warszawy w 10 godzin


gwałtowny poryw zimy sparaliżował ruch pociągów w całej Polsce. Opóźnienia sięgają kilku godzin. Pasażerowie pociągu z Radomia do Warszawy, liczącą niewiele ponad 100 kilometrów trasę pokonywali przy użyciu 10 godzin. Do stolicy dotarli nie wcześniej wieczorową porą - zmęczeni, zmarznięci, głodni i źli. W podobnej sytuacji są tysiące Polaków. - Drużyny konduktorskie same próbują spychać z torów gałęzie. Nie notorycznie jest to możliwe - załamuje ręce Beata Czemerajda z PKP Intercity.

Wicepremier jedzie po ropę


Delegacja białoruska wyjechała z Moskwy nie osiągnąwszy porozumienia ze stroną rosyjską w sprawie opłat za ropę naftową - donosi z Mińska przedstawicielstwo Associated Press. jednak podług agencji RIA-Nowosti, do Moskwy udaje się pierwszy wicepremier Białorusi Władimir Siemaszko.

postscriptum z rządowymi ekspertami o ustawie hazardowej


na przestrzeni piątkowego spotkania posłów z przedstawicielami rządu w sprawie projektu tzw. ustawy hazardowej PiS przedstawiło 20 pytań, jakie ma w tej sprawie. Na punkt programu z nich kategoria odpowiedział, na inne ma odpowiedzieć w przyszłym tygodniu na posiedzeniu sejmowej komisji finansów.

Prognoza na 8 i 9 stycznia


Opady śniegu, w niektórych regionach kraju obfite, a również zatrzęsienie ze śniegiem i marznący cała seria powodujący gołoledź - tak ma wyglądać aura w Polsce dzisiaj a w weekend.

Premie będą im dyskontować z pensji. za pomocą 41 miesięcy


Wyjaśniła się sprawia feralnych premii dla szefów spółki PL.2012. Zostaną one im odebrane, ale nie "hurtem". Każdemu z nagrodzonych co miesiąc ingerować będzie na rachunek rozliczeniowy opłata mniejsza o ok. 3,5 tysiąca złotych. I tak za pomocą najbliższe 41 miesięcy.

umrzyk kwartet kolejne osoby z wirusem A/H1N1


umarlak cztery kolejne osoby zakażone wirusem A/H1N1 - potwierdził przewodni Inspektorat Sanitarny.

Przegłosowane: drożeje olej napędowy


Podwyżka tuz, tuz: wzmianka przegłosowali podwyżkę opłaty paliwowej na olej napędowy. Jej dojście w bytowanie spowoduje wzniesienie cen na stacjach benzynowych o 16-17 groszy na litrze paliwa. Pieniądze z podwyżki mają dotrzeć do Krajowego Funduszu Drogowego - bez mała w całości...

Poszukiwania lubuskiego gwałciciela: ujawniono dane informatora?


Żarska prokuratura bada, czy policjanci ujawnili dane mężczyzny, kto rozpoznał osobę podobną do sprawcy napadów na kobiety w okolicach Zielonej Góry. - jeżeli owszem doszło do naruszenia prawa, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje - zapewnia nadkom. Agata Sałatka.

ona urodziła pociecha dla swojej koleżanki


Łódzka prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie kobiety, która urodziła dziecko dla swojej koleżanki. Okazało się, że kobiety umówiły się na początku ciąży, że biologiczna matka będzie podawać się za swoją koleżankę, do której miało trafić dziecko. Sprawę ujawnili lekarze ze szpitala im. Rydygiera w Łodzi, gdzie odbył się poród.

Alkoholowa ruch matek, jedna leżała na ziemi


milicja z Lipna zatrzymała wczoraj dubel nieodpowiedzialne matki, które w trakcie opiekowania się dziećmi, urządziły sobie alkoholową imprezę. Kobiety tak "zaszalały", że po przyjeździe policji, jedna leżała na ziemi, a druga miała "tylko" 1,5 promila alkoholu.

znalezionych: 47776, strona 1 z 3186
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>