komplikacja Obamy, senatorowie z jego partii ostrzegają ws. Afganistanu


Demokratyczni senatorzy USA ostrzegają, że preponderancja Białego Domu dotycząca wysłania dodatkowych wojsk do Afganistanu napotka na opór - powiedział przewodniczący senackiej Komisji ds. Sił Zbrojnych, senator Carl Levin.

Niedźwiedź brąz utknął na drzewie (wideo)


nieomal stukilowy niedźwiedź brązowy utknął na czubku drzewa na jednym z cmentarzy w Kalifornii. Zwierzę nie potrafiło zejść samo z drzewa. Zaalarmowani strażacy musieli użyć dźwigu.

Roman Polański przewieziony w inne położenie


Roman Polański został ze względów bezpieczeństwa i ochrony osobistej przeniesiony z aresztu w Winterthour w "inne miejsce" poprzednio przewidywanym na jutro zwolnieniem go za kaucją - oznajmiło szwajcarskie resort sprawiedliwości.

Redknapp delikwent o oszustwa podatkowe


trener piłkarzy londyńskiego Tottenham Hotspur Harry Redknapp został delikwent w czwartek dzięki Koronną Służbę Prokuratorską o oszustwa podatkowe na sumę 40 tys. funtów (około 45 tys. euro). kazus dotyczy lat 2005-2008, gdy prowadził on całokształt Portsmouth.

PŚ w Davos: 9. położenie Kowalczyk


Justyna Kowalczyk zajęła dziewiąte położenie na 10 km techniką dowolną w zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich w szwajcarskim Davos. Zwyciężyła Rosjanka Irina Chazowa, która została nową liderką klasyfikacji generalnej.

187 pojazdów dojechało do mety Rajdu Dakar


powyżej połowa uczestników Rajdu Dakar ukończyła tę najtrudniejszą imprezę terenową na świecie, po raz inny z mniej więcej rozgrywaną na bezdrożach Argentyny i Chile - poinformowali w niedzielę organizatorzy.

Emocje rosną! Czekamy na złoto Justyny


O godz. 20.45 czasu polskiego Justyna Kowalczyk ruszy na trasę biegu na 30 kilometrów techniką klasyczną po trzeci order igrzysk w Vancouver. To koronna konkurencja Polki, w której na olimpijskim podium stała już cztery lata temu w Turynie, jak była trzecia.

F1: kadra narodowa Campos kompletuje ekipa na 2010


Już niebawem poznamy skład teamu Campos na pora roku 2010, co potwierdza stary zespołu Adrian Campos. Najbliżej podpisania kontraktów jest trzech kierowców: Bruno Senna, Witalij Petrow i Pedro de la Rosa. Z nich z kolei najbliższy podpisania kontraktu jest De la Rosa, jaki w tej chwili jest trzecim kierowcą McLarena.

Razili prądem w telewizji. Politycy się skarżą


Tego można się było spodziewać od chwili, kiedy kilka dni temu francuska telewizja wyemitowała kontrowersyjny dokument "Gra ze śmiercią". Rażenie prądem na antenie nie spodobało się dwójce byłych ministrów w rządzie Francji. Złożyli w tej sprawie zażalenie.

"Diablo" Włodarczyk będzie walczył o pas WBC w Polsce


Najprawdopodobniej 5 czerwca w Warszawie, dojdzie do pierwszego w historii boksu zawodowego nad Wisłą pojedynku o pas mistrza świata prestiżowej organizacji WBC. Zmierzą się w nim rywalizujący w kategorii junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Włoch Giacobbe Fragomeni.

Prestiżowe wyróżnienie dla polskiego miasta


W ramach Światowego Tygodnia Wody zaprezentowano wczoraj w Sztokholmie ekologiczne sposoby zarządzania zasobami wodnymi w miastach, m.in. w Łodzi, Dubaju czy Sydney.

Szefowie MSZ Węgier i Słowacji ogłosili nowy początek


Węgierski członek rządu spraw zagranicznych Peter Balazs i jego słowacki zastępnik Miroslav Lajczak ogłosili w niedzielę w Bledzie na Słowenii "nowy początek" w napiętych w ostatnim czasie relacjach między Budapesztem a Bratysławą.

Francja: W strzelaninie zginął mundurowy


pan władza zginął we wtorek na przedmieściach Paryża, gdy jego patrol ostrzelała skład najprawdopodobniej związana z baskijską organizacją separatystyczną ETA.

Czechy: Rosjanie zatrzymani za próbę łapówki i przemyt


Czeska policja zatrzymała w okolicach miasteczka Mikolov w pobliżu granicy z Austrią dwóch Rosjan, którzy przewozili samochodem nielegalnych imigrantów: dwie Czeczenki z dzieckiem. Jeden z mężczyzn próbował przekupić policjanta - powiedział orędownik czeskiej policji Roman Pittner.

Alpejski PŚ: Hirscher wygrał slalom gigant


Marcel Hirscher odniósł drugie w karierze zwycięstwo w alpejskim Pucharze Świata. 20-letni Austriak wygrał w sobotę dalszy slalom gigant w słoweńskiej miejscowości Kranjska Gora, w której w piątek zajął trzecie miejsce.

znalezionych: 38686, strona 1 z 2580
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>