Berlinale 2010


obszerny sukces Romana Polańskiego - jury w Berlinie przyznało mu Srebrnego Niedźwiedzia za reżyserię "Autora widmo". Najlepszym filmem 60-tego Berlinale został turecki "Miód".

Szantaż zabija działalność polityczna


białość proszek, kwiecista sukienka, pomalowane usta, prostytutki i Krzysztof Piesiewicz - to bohaterzy filmów, które nigdy miały nie ujrzeć światła dziennego. By tak się stało, członek senatu PO zapłacił prostytutkom, które - jak twierdzi - szantażowały go, wysoką sumą pieniędzy. W grę trafiać ma nawet pół miliona złotych. Do kompromitujących nagrań atoli dotarł i opublikował je "Super Express".

casus autokaru z dziećmi


Nagroda, święto, frajda, dwadzieścia cztery godziny bez lekcji - takie miały być wspomnienia dzieci z wycieczki do Świdnicy. Jechali na spektakl, by obchodzić Międzynarodowy dzień Teatru. sztuka rozegrał się wprawdzie już niż na scenie. Ich autokar uderzył w kolejowy wiadukt. W pojeździe zerwało dach, a siedzenia wbiły się pod podłogę. Zapanował chaos, a dzieci przy użyciu łzy krzyczały do swoich opiekunów, że już w życiu nie pojadą na żadną wycieczkę.

Vancouver dzień po dniu


Wiązania Ammanna, łzy Kanadyjki, medale Polaków i obfity triumf gospodarzy - 16 dni zleciało jak z bicza strzelił. Przeżyjcie to jeszcze raz z tvn24.pl - następne takie emocje nie prędzej za 4 lata!

Innym rodzajem kalendarze reklamowych są kalendarze książkowe. Takie kalendarze książkowe mają zwykle kształt niewielkiego notesu.

kalendarze Katowice

posiadają formę książki, a każda strona w kalendarzu książkowym to niejako jeden dzień roku. Takie kalendarze książkowe pozwalają nam dokonywać notatek na przykład w trakcie konferencji.

Dziennikarze na celowniku prokuratury


śledczy oskarżają dziennikarzy. Krzysztof Skórzyński z TVN24 i Mariusz Gierszewski z Radia Zet usłyszeli od krakowskich prokuratorów, że popełnili przestępstwo ujawniając w przygotowanym społem materiale tajemnicę śledztwa. Eksperci i politycy nie kryją oburzenia: To zamach na wolność słowa - mówią zgodnie. rozbiegany jest też prezydent. - Bez kontroli mediów właściwość miejscowa ulega pokusie przesadzić - ostrzega Lech Kaczyński.

Vancouver dzień po dniu


Wiązania Ammanna, łzy Kanadyjki, medale Polaków i rozległy triumf gospodarzy - 16 dni zleciało jak z bicza strzelił. Przeżyjcie to coraz raz z tvn24.pl - następne takie emocje nie wcześniej za 4 lata!

Katyń. 70 lat po zbrodni


Do dzień dzisiejszy nie rozumie się samo przez się na pewno, ilu Polaków zginęło z rąk NKWD w 1939 i 1940 r. w największym stopniu prawdopodobna wolumen ofiar zbrodni nazwanej katyńską to 21 857 ludzi. Miejsca zamordowania 7305 z nich do tej pory nie udało się na wskroś ustalić.

batalia o KDT


Krzyki, szamotanina i gaz łzawiący. Dantejskim scenom pod Kupieckimi Domami Towarowymi nie było końca. To było prawdziwe pole bitwy w samym środek stolicy. Po jednej stronie broniący swoich miejsc pracy handlarze, a co do jednego z nimi szukający wrażeń pseudokibice. Po drugiej ochroniarze, setki policjantów i komornik wykonujący egzekucję komorniczą.

EKSTRAKLASA 2009/10


Jak poprzednio rokiem - zamieszania było mnóstwo, ale bodaj udało się uniknąć przełożenia startu ligi. Ekstraklasy zastój się nie ima - było więcej transferów niż przed rokiem, a mnogość drużyn modernizuje lub buduje nowe stadiony. Zapraszamy do skarbu kibica w tvn24.pl, gdzie znajdziecie pełną giełdę transferową, sylwetki drużyn, składy i terminarz.

Dziennikarze na celowniku prokuratury


detektyw oskarżają dziennikarzy. Krzysztof Skórzyński z TVN24 i Mariusz Gierszewski z Radia Zet usłyszeli od krakowskich prokuratorów, że popełnili przestępstwo ujawniając w przygotowanym pospołu materiale tajemnicę śledztwa. Eksperci i politycy nie kryją oburzenia: To zamachnięcie się na wolność słowa - mówią zgodnie. zaniepokojony jest też prezydent. - Bez kontroli mediów właściwość miejscowa ulega pokusie przesadzić - ostrzega Lech Kaczyński.

rozstanie prezydenckiej pary


Prezydent Lech Kaczyński wspólnie z żoną Marią spoczęli w Krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów na Wawelu. Żegnali ich najważniejsi tego świata - rosyjski prezydent Dmitrij Miedwiediew, jego niemiecki odpowiednik Horst Koehler, prezydent Czech Vaclav Klaus... Ale pod Wawelem pojawili się przede wszystkim zwykli Polacy, którzy tłumnie przyszli by powiedzieć: żegnamy.

Zamachy w moskiewskim metrze


Co w żadnym wypadku 39 osób nie żyje, a 72 zostały ranne w wyniku wybuchów, do jakich doszło w poniedziałek w moskiewskim metrze. Ładunki eksplodowały na dwóch stacjach - Łubianka i zieleniec Kultury. Za zamachy odpowiedzialne są duet kobiety-samobójczynie, najprawdopodobniej z Północnego Kaukazu.

Rzeczpospolita Polska pod wodą


Wielka fala przesuwa się na północ. W Małopolsce i na Podkarpaciu samorząd zaczyna rozliczać straty, Opolszczyzna ciągle zalana, stolica przygotowuje się na kulminacyjną falę, a w kujawsko-pomorskim ogłoszono alarm powodziowy. Jak dotąd rozumie się samo przez się o dziewięciu śmiertelnych ofiarach powodzi.

Ekstraklasa: Runda wiosenna


Dwa i pół miesiąca ferii się skończyło - na boiska wracają piłkarze Ekstraklasy. Było trochę zmian, nie owszem transferowych, a walka, również o maestria jak i utrzymanie, zapowiada się arcyciekawie. Wybierzcie swojego hetera do tytułu mistrzowskiego.

amfetamina szaleństwo na drogach


Pomóżcie nam i sobie zachować się paroksyzm zimy. Przysyłajcie informacje, gdzie tworzą się największe korki, zdjęcia drogowych absurdów i zaśnieżonych ulic. Opiszcie, jak radzicie sobie z zimą i oceńcie pracę drogowców. Na wasze maile, mmsy i smsy czekamy na platformie infrastruktura TVN24.

znalezionych: 276, strona 1 z 19
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>