200 nietrzeźwych, 6 zabitych, 82 wypadki


... to policyjny bilans Sylwestra W porównaniu z latami ubiegłymi - noc sylwestrowa minęła wielce spokojnie – taka jest pierwsza diagnoza policjantów z Komendy Głównej ...

FT: Kulczyk na listowie 50 liderów biznesu rynków wschodzących


\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"As Pucharów Potraktujesz dzisiaj kogoś niezbyt przyjemnie. Będzie ci głupio, ale nie przeprosisz od razu, z trudem ci będzie przyznać się do popełnienia błędu. Na szczęście, nikt się nie obrazi. Ale ten fakt zepsuje ci niemniej jednak nastrój. bodajże powinnaś rozważyć utworzenie sobie małej przerwy i wyjechać, wszelako na parę dni. To uzdrowi twoją psychikę. horoskop.wp.pl

Rzeczpospolita Polska zacznie wreszcie sprzedawać zagranicę uprawnienia do emisji CO2


Jak poinformował „Dziennik periodyk Prawna”, w końcu rozpocznie się handel polskimi uprawnieniami do emisji CO2 w ramach systemu wynikającego z porozumienia z Kioto. Jeszcze w październiku stopień zaakceptuje pierwsze umowy sprzedaży uprawnień o wartości ponad 100 mln zł.

Milczenie Unii w sprawie funduszy klimatycznych dla krajów rozwijających się


skoro tylko 48 dni pozostało do rozpoczęcia w Kopenhadze Szczytu Klimatycznego, na którym podpisane ma zatrzymać się nowe umowa o ochronie klimatu. Tymczasem ministrowie finansów UE, którzy spotkali się dzień dzisiejszy w Luksemburgu, nie zdołali określić jakie fundusze sojusz jest gotowa przeznaczyć na wsparcie krajów rozwijających się w walce ze zmianami klimatu.

posłuchanie Międzyresortowego Zespołu ds. Nowoczesnych Regulacji Gospodarczych


- Do tej pory zidentyfikowaliśmy powyżej 230 obowiązków informacyjnych w ośmiu ustawach i aktach wykonawczych w obszarze ochrony środowiska - oświadczył Marcin Korolec, podsekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki podczas posiedzenia Zespołu, które odbyło się 7 maja br. Na spotkaniu zaprezentowano także algorytm podręcznika pomiaru obciążeń administracyjnych.

Litwa liczy na gaz łupkowy z Polski


Lechistan i Litwa chcą sklecić gazociąg, którym za nieco lat nadwyżki gazu z Polski mogłyby być naszemu północnemu sąsiadowi. Litwini w najwyższym stopniu liczą na nasz gaz łupkowy.

oskoma PGE rośnie


W ocenie Tomasza Zadrogi prognozy analityków przewidujących, że emitowanie akcji PGE przyniesie wpływy na poziomie 4 – 5 mld zł są ambitne – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

wypadek gospodarcza krajowy


11 sierpnia 2009 r. KE opublikowała zawiadomienie o wszczęciu postępowania antydumpingowego przeciwko przywozowi do UE kół i felg aluminiowych (aluminium road wheels) pochodzących z Chin.

kartel Rafako ma umowę z PKE Elektrownią Jaworzno na ok. 230 mln zł


...

Bułgaria ma zastrzeżenia do South Stream


Bułgaria ma zastrzeżenia do projektu South Stream - gazociągu, który ma dawać rosyjski gaz ziemny pod Morzem Czarnym do Europy Środkowej, omijając Ukrainę - oświadczył w sobotę wiceminister spraw zagranicznych Marin Rajkow.

sektor


członek rządu gospodarki od początku ogłoszenia aktualizacji planu prywatyzacyjnego Ministerstwa Skarbu Państwa sprzeciwiał się prywatyzacji spółki Tauron S.A. werdykt w tej sprawie nie została przenigdy zmieniona. Nieprawdziwe wskutek tego są informacje zawarte w Gazecie Wyborczej z 7 sierpnia br. w artykule „Mieć miedź czy nie mieć”, autorstwa Renaty Grochal.

Leasing pracowniczy opłacalny?


Być może w czasach kryzysu, leasing pracowników jest lepszym wyjściem niż ich zwalnianie. Czy taki zabieg ze strony zarządzających firmami jest atoli do końca popłatny i słuszny?

Pentor: 54 proc. Polaków pozytywnie o sytuacji gospodarczej kraju


Ponad 54 proc. Polaków ma pozytywne nastawienie do obecnej sytuacji ekonomicznej Polski, a ponad 45 proc. - kochanie się odmowny - wynika z opublikowanego w czwartek badania Pentora.

Wartości jednostek funduszy inwestycyjnych - 28.12.2009


dodatkowy skandal budowlany w Szanghaju. Z jednego z mostów odpadł część betonowej konstrukcji, a z wnętrza filaru wysypały się worki po cemencie i śmieci. Firma, która prowadziła renowację mostu twierdzi, że dziury w moście to elementy dekoracji.

Opole: Płatna region aczkolwiek nielegalna


O zamieszaniu wokół legalności bądź nie strefy płatnego parkowania "Gazeta" napisała w styczniu tego roku. Od 2001 roku uchwały o płatnej strefie parkowania, które przyjmowała grono ...

znalezionych: 24075, strona 1 z 1605
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>