Noctua oferuje cooler CPU z obsługą podstawki LGA1156


interes Noctua zaprezentowała najnowszą wersję coolera CPU z serii NH-U12P. towar zdefiniowany symbolem NH-U12P SE2 jest kompatybilny z procesorami na podstawce LGA1366, LGA775 a AM3.

Microsoft i Nokia doszły do porozumienia, na mocy którego ten pierwszy zaprojektuje mobilną wersję pakietu biurowego Office, przeznaczoną dla telefonów fińskiego producenta. umysł twórcze - intencjonalność wykorzystujące intuicję i inteligencje do otwierania nowych nie przetartych szlaków. To opcja budowania nowych, nieznanych dotąd, ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: tok / trening Badania przeprowadzone dzięki brytyjską usługę rozwodów przy użyciu net wskazują, że serwis społecznościowy Facebook ma naprawdę zły wpływ na nasze małżeństwa.Amerykański Departament Energii chce zainwestować 6,4 miliona dolarów w cztery projekty, które skoncentrowane są na utworzeniu jeszcze w wyższym stopniu zaawansowanej technologii LED. Smartfony różnych producentów ale z tym samym systemem operacyjnym próbują się nagrodzić unikalnymi nakładkami na interfejs. A co z Windows Phone 7, w którym to niemożliwe? odzew jest prosta: pojawią się unikalne aplikacje. Podstawy * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * Sposób użycia języka SQL * narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

MSI zapowiada uruchomienie sprzedaży kolejnego modelu notebooka serii Classic, opartego na platformie procesorowej Intel Calpella. model CX623 wyposażony jest w 32-nanometrowy mikroprocesor Intela natomiast technologię NVIDIA Optimus.

ale wręcz w stanie nieznany Jork, z serwisów społecznościowych Facebook i MySpace, "wykopano" aż 3,5 tysiąca przestępców seksualnych. duet legislatorzy, specjalizujący się w w pewnym sensie prywatności, zaapelowali do Federalnej Komisji Handlu, aby ta sprawdziła czy Google nie złamało prawa, podczas "omyłkowej" analizy sieci WiFi.

81,9 mln użytkowników maja aplikacje w telefonach komórkowych w 5 największych krajach Europy - poinformowała w swoim raporcie firma analityczna comScore. festiwal prezentacji najdziwniejszych produktów trwa w najlepsze. chwilowo przedtem oczami mamy koncepcję lustrzanki cyfrowej z dwoma uchwytami. Stało się to, czego iks się domyślał. Google zaprezentowało swój mobilny platforma operacyjny w wersji 2.2. Zobacz, co się zmieniło i co zyskasz po aktualizacji.usprawiedliwienie - w znaczeniu psychologicznym Teorie treści motywacji. Teorie procesu motywacji portret zachowania motywowanego. Proces motywacyjny zaś jak motywować innych do działania Części ...
Lokalizacja: Nowa Ruda - Rodzaj: kurs / szkolenie W naszym specialu przedstawiamy 20 dokumentnie darmowych przygodówek typu "point and click". Tytuły potem pozostają atrakcyjne, z racji fabule, zagadkom i humorze w nich zawartych. szczegółowy program szkolenia jest zamieszczony na stronie internetowej Polskiej Akademii Rachunkowości. ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Nowa plan lokalny do turystycznych urządzeń GARMIN GPS


Najnowsze, trzecie już wydanie GPMapy TOPO wprowadza dla swoich użytkowników pomiędzy innymi ponad 12 tys. km ścieżek rowerowych oraz powyżej 13 tys. km pieszych szlaków turystycznych.

zwarty i rozkoszny obiektyw typu standard zoom od firmy Panasonic


Panasonic przedstawił współwystępujący obiektyw o standardowym zoomie, przydzielony do systemu LUMIX G Micro i zgodny ze standardem Mikro cztery Trzecie.

Publiczne testy Google Chrome na Maka już za chwilę


Po roku królowania na systemach Windows przeglądarka Chrome w końcu pojawi się na Mac OS X. Wersja testowa aplikacji powinna się pojawić bar moment.

HP wymienia 54 tysiące notebookowych baterii


HP ponownie uruchamia program wymiany litowo-jonowych baterii, użytych w notebookach HP Pavilion, Compaq Presario, HP zaś HP Compaq.

Nie udało się wnieść skargę Xboksa 360 bez LIVE-a


Wygląda na to, że frajda z możliwości zwrócenia Xboksa 360 w charakterze „towaru niezgodnego z opisem” była przedwczesna. Autorowi eksperymentu nie uznano reklamacji.

Asus rozważa przejęcie Toshiby


Asus ma wielkie plany na najbliższe lata. Do 2011 roku chce wejść do pierwszej trójki największych producentów notebooków. Aby to osiągnąć, nie wyklucza przejęcia firm trzecich.

Kursy językowe dla firm, osób indywidualnych (Sochaczew)


...
Lokalizacja: Sochaczew - Rodzaj: kurs / szkolenie

Alan Wake dla kolekcjonerów


Powstający od lat Alan Wake jest już w pewnej mierze dojrzały – premiera w maju. Osoby, które zdecydują się kupić edycję kolekcjonerską, mogą szacować na niezwykle ciekawe dodatki.

Raindrop - dziewiczy idea na komunikację od Mozilli


Laboratoria Mozilli zaprezentowały narzędzie, które ma wspomóc w personalizacji wiadomości, jakie otrzymujemy z witryn internetowych i poczty elektronicznej.

Fala samobójstw w firmie Foxconn


Kolejny z pracowników firmy Foxconn postanowił skrócić swój żywot. Pracownik, jak reszta, postanowił zwolnić się dzięki biurowe okno. To już dziesiąte samobójstwo od stycznia.

Odtwarzacze multimediów: nowe niebezpieczeństwo


Celem ataków z Internetu często bywa oprogramowanie do odtwarzania multimediów. szczególnie narażone są QuickTime, Real i Windows Media Player.

Mini tuner Hama: cyfrowa jedenasta muza naziemna w komputerach PC


Hama Rzeczpospolita Polska wprowadziła do sprzedaży Nano DVB-T - komputerowy tuner z zewnętrzną anteną do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

OPS - mowa SQL w bazie danych Oracle dla programistów (Kraków)


detal * Wprowadzenie do relacyjnych baz danych i systemu Oracle * droga użycia języka SQL * Narzędzia służące do współpracy z bazą ...
Lokalizacja: gród podwawelski - Rodzaj: tok / trening

Zaskakujące wyniki badań na w najwyższym stopniu niezawodne notebooki


Dość zaskakujące są wyniki ostatnich badań, wedle których w największym stopniu niezawodne notebooki buduje biznes Asus. Na samym końcu stawki uplasował się atoli największy producent komputerów.

konsola Nintendo DS z platformą Nvidia Tegra?


wedle ostatnich informacji z Sieci, Nvidia oraz Nintendo wkrótce mogą podpisać umowę, na mocy której nowa generacja przenośnych konsol DS będzie wyposażona w kompozycja Nvidia Tegra.